Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ACTE NECESARE MUNCA IN BELGIA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ACTE NECESARE MUNCA IN BELGIA

Am posibilitatea sa ma angajez cu contract pana la 2 ani maxim in BELGIA. Doresc sa aflu ce acte am nevoie . Va multumesc anticipat. Adresa mea de mail este : ion2007ana@yahoo.com
Mulțumesc mult pentru ajutor cu respect NICOLA IULIAN