avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ACTE NECESARE MUNCA IN BELGIA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ACTE NECESARE MUNCA IN BELGIA

Am posibilitatea sa ma angajez cu contract pana la 2 ani maxim in BELGIA. Doresc sa aflu ce acte am nevoie . Va multumesc anticipat. Adresa mea de mail este : ion2007ana@yahoo.com
Cel mai recent răspuns: ContSters431243 , utilizator 16:27, 1 Iunie 2017
Mulțumesc mult pentru ajutor cu respect NICOLA IULIAN

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Muncitor in belgia puianca puianca Buna ziua Sotul meu a lucrat in belgia cu contract de munca la un patron belgian si acesta nu mai doreste sai plateasca salariul,cui i se poate adresa? (vezi toată discuția)
Angajare cetatean ue laura63 laura63 Cum putem angaja un cetatean UE. Este nevoie de certificat de inregistrare? Ce alte documente trebuie pentru angajare. Sunt recunoscute in Romania diplomele ... (vezi toată discuția)
Angajare ca programator - diploma inginer- cerinte legale Petre36 Petre36 Buna ziua. As dori sa ma ajutati in aceasta privinta.Sint inginer IT, cu studii in strainatae, in Belgia.Imi caut un job ca programator in Romania. Dilema ... (vezi toată discuția)