Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract colectiv de munca unic la nivel national
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract colectiv de munca unic la nivel national

Buna ziua
Contract colectiv de munca unic la nivel national 2011-2014 nu exista sau nu a intrat in vigoare . Este adevarat ? Stiti ceva ?
Multumesc anticipat.
o completare:
dreptul de a solicita acest ajutor nu s-a prescris, ci dreptul la actiune in instanta - in cazul in care angajatorul refuza plata acestuia - este prescris ...
va multumesc