Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... card sanatate European
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

card sanatate European

cine are dreptul la card de sanatate European
toti cei care platesc contributiile la Bugetul asigurarilor sociale de sanatate ...pentru mai multe detalii consultati [ link extern ] -