avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 555 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro sarbatori fericite
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

sarbatori fericite

Multumesc intregii echipe avocatnet pentru toate informatiile oferite de-a lungul anului.Un an bun cu si mai multe realizari.
Sarbatori fericite.
Cel mai recent răspuns: Rodica Ciobanu , Avocat 00:17, 25 Decembrie 2008
Multumesc si eu din tot sufletul,tuturor membrilor acestui forum,care au fost langa mine cu rabdare si intelegere,ori de cate ori am avut nevoie de ajutor si datorita carora cunostintele acumulate in timp mi-au dat siguranta de sine si incredere. Multumesc intregii echipe Avocatnet,ptr. ca are grija intotdeauna sa ne ofere informatii extrem de importante si in timp record.
Va doresc tuturor un Craciun Fericit si un An Nou cu multe impliniri!!!
"LA MULTI ANI"!!!!!
Mult belsug in casa,
Painea mai gustoasa,
Datorii putine
In anul care vine.

Pace-n inimi, rod bogat,
Bucurie, gand curat,
Din a voastra casa
Binele sa nu mai iasa.

La Multi Ani fericiti, cu multa sanatate, lumina si impliniri si, mai ales, sa ne ajute Dumnezeu in toate!
Un An Nou plin de bucurii!
Cu mult drag,

Angelica Ioan (ghola)

Ultima modificare: Luni, 22 Decembrie 2008
ContSters42967, utilizator
Craciun fericit! Un An Nou plin de bucurii! =D> :D =D>

Ana Muntianu (fat frumos)
Craciun Fericit si Sarbatori Fericite din partea echipei Avocatnet.ro ! :hugall:
Doresc echipei Avocatnet.ro si tuturor utilizatorilor (consultanti sau nu):

Craciun fericit!
An Nou cu mai multe impliniri!
Ani multi si buni in general! :luck:


Alte discuții în legătură

Sarbatori fericite!!! Mariana Trufin Mariana Trufin Sa va fie casa, casa Cu bucate noi pe masa Mos Craciun cu sacul plin, Drumu\'n viata cat mai lin, Bogatie cata vreti, Sanatate pentru toti, Iar la ... (vezi toată discuția)
Un an mai bun,va doresc.... gratyela gratyela Mult belsug in casa, Painea mai gustoasa, Datorii putine In anul care vine. Pace-n inimi, rod bogat, Bucurie, gand curat, Din a voastra casa Binele sa ... (vezi toată discuția)
Craciun ferricit chifor_lia chifor_lia Sper ca sarbatorile de iarna sa va aduca numai bucurii si anul nou sa vina cu impliniri,sanarare si multa fericire.Craciun Fericit si La Multi Bani! la toata ... (vezi toată discuția)