Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Un an mai bun,va doresc....
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Un an mai bun,va doresc....

Mult belsug in casa,
Painea mai gustoasa,
Datorii putine
In anul care vine.

Pace-n inimi, rod bogat,
Bucurie, gand curat,
Din a voastra casa
Binele sa nu mai iasa.

La Multi Ani fericiti, cu multa sanatate, lumina si impliniri si, mai ales, sa ne ajute Dumnezeu in toate!
Un An Nou plin de bucurii!
Cu mult respect ,tuturor celor de pe acest site(ce e de mare ajutor :thumbup:)
gratyela, utilizator
Va doresc si eu troiene de sanatate si viscol de bani...LA MULTI ANI...
Pe vreme rea, ploaie si furtuna, intotdeauna vrem sa treaca repede si speram sa vina vremea buna iar natura nu ne-a dezamagit niciodata. .
Acum in anul 2011 speram sa vina vremuri bune, sa fie schimbari favorabile in viata noastra, a tuturor.
Va doresc sa aveti speranta, incredere si sanatate.
La multi ani!