Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet

nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva?
maria
imi vine cam greu sa-mi schimb adresa de m.ail,;daca ma uit la alerte tot ceea ce am solicitat sunt bifate,cred ca undeva s-a strecurat o greseala ,si nu ati reusit sa o gasiti...Vad ca nu am alta solutie decit sa ma dat BATUTA..si sa renunt la serviciile dvs
multumesc de sprijin
Ce are una cu alta?!

V-am sugerat sa va faceti inca o adresa de mail, ca sa o puteti schimba pe aceasta din baza Avocatnet, asta nu inseamna ca trebuie sa renuntati la cea pe care o aveti acum si pe care primiti toate mailurile.

Ati putea folosi noua adresa doar pentru mailurile noastre.

Ares-3, moderator
mi-am schimbat adresa de m.ail;v-am urmat sfatul;sper sa fie cu noroc..
multumesc