Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... informatii avocatnet
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

informatii avocatnet

nu mai stiu ce am gresit acum cateva luni, dar nu mai primesc comunicarile zilniice de la AvocatNet. ce trebuie sa fac pentru a primi automat pe e-mail mesajele dv.?

Elvira
Aceeaşi problemă o am şi eu, acum am văzut.
Sus, sub Bine ai venit [numele dvs. de utilizator] scrie:
 - Profilul meu / Status
 - Date personale / Parola
 - Mesaje private (0)
 - Newsletter / Alerte forum

Faceti click pe Newsletter / Alerte forum si veti intra in Centrul de alerte.

Acolo aveti ambele categorii de alerte pe care le trimite Avocatnet:
 - Alerte forum
 - Newsletter

Faceti click pe Newsletter va apar toate categoriile la care va puteti abona - bifati ce va intereseaza.
In Alerte forum vin atentionari cu privire la faptul ca s-a postat in subiectele care va intereseaza (ati postat in ele sau le urmariti).
Ares-3, moderator