Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare

care sunt ultimele modificarii,reglementarii in domeniul salarizarii
Buna dimineata ! Daca va referiti la domeniul bugetar , cel mai "nou" document este OUG 19/18.05.2012 , privind aprobarea unor masuri pentru recuperarea reducerilor salariale .
Buna dimineata, multumesc pentru raspunsul promp.
Da , ma refer in domeniul bugetar, mai concret la legea unica de salarizare.
Prevederile legale sunt:
- Legea nr.284/2010
- Legea nr.283/2011
- OUG nr.19/2012