Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Obligativitatea publicarii situatiilor financiare 2011 ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Obligativitatea publicarii situatiilor financiare 2011 la ONRC ???

Buna Ziua,

Conf OUG 90/2010 exista obligativitatea soc. comerciale care au cifra de afaceri peste 10 milioane lei de a publica un anunt in Monitorul Oficial in legatura cu depunerea sit financiare anuale pt 2011 la Min de Finante , insa pentru celelalte soc comerciale cu cifra de afaceri sub 10 milioane lei e
specificat ca anuntul se face pe pagina de internet a Reg Comertului...???
Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati in legatura cu acesta ultima mentiune deoarece nu inteleg daca se publica sau nu sit financiare 2011 la ONRC.???

va multumesc mult!
gasiti raspunsul aici
www.avocatnet.ro/content/for...