Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii DECLARATIA 112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

DECLARATIA 112

va rog frumos daca poate cineva sa ma lamureasca in urmatoarea problema:
Am un salariat care si-a cistigat drepturile salariale in instanta , i-am recalculat totul la zi , acum fac rectificative la Declaratia 112 - ma confrunt cu urmatoarea situatie
pentru lunile ianuarie 2011 mai 2011 care este programul de lucru ptr declaratie
ptr eu sunt nevoita a le face manual am peste 100 de salariati. si ptr 1 trebuie sai introduc pe toti -
programul actual de la ANAF este cu data de 11.05.2011
Multumesc mult
Pentru declaratiile anterioare lunii noiembrie 2011 va trebui sa mergeti cu ele la ghiseu salvate pe suport electronic.Formularul pdf il gasiti aici
[ link extern ] )
Daca aveti salvate declaratiile initiale din acea perioada nu va trebui decit sa faceti rectificarea dorita si sa bifati casuta cu ,,rectificativa.,,