Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN prestatori de servicii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN prestatori de servicii

Care este codul CAEN aferent prestatariilor de servicii?
Depinde ce servicii ... Spre exemplu si agentia imobiliara presteaza un serviciu de intermediere in vanzarea - cumpararea unui imobil, contabilul presteaza servicii de contabilitate ...
prestarii servici in domeniul turistic
Puteti folosi codurile: 7911 Activităţi ale agenţiilor turistice; 7912 Activităţi ale tur-operatorilor;
7990 Alte servicii de rezervare şi asistenţă turistică.