Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA decont tva
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

decont tva

Am gresit decontul de tva la martie 2012, cum pot corecta avand in vedere ca de la 1 apr. soc nu mai este platitoare de tva.? Mai pot trimite iar decontul la martie- corect completat online.?
daca este eroare materiala, depuneti o cerere de corectie decont tva la administratia financiara.