Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... taxa auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

taxa auto

buna ziua.as dori sieu sa inscriu masina fara sa platesc taxa auto.imi puteti spune care sunt pasii de urmat si daca pot circula cu masina in timpul procesului?
Va angajati un avocat, dati statul in judecata si sperati sa castigati. Cu masina nu aveti voie sa circulati decat pe parcursul celor 3 luni in care dumneavoastra va puteti lua numerele rosii. Am cunoscut un caz ca al dumneavoastra si domnul respectiv a castigat in instanta si nu a mai platit taxa auto. Bafta multa!