Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA- trainer
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA- trainer

Buna ziua

Poate un PFA care are un certificat de absolvire ca si formator autorizat de CNFPA sa aibe ca domeniu de activitate cursuri de instruire in diverse domenii de activitate?
Multumesc mult
Cum activitatea mentionata nu se afla pe lista activitatilor interzise a fi desfasurate de PFA, se poate.
Multumesc. Exista undeva listat ce are voie un PFA si ce nu?
Exista: [ link extern ]
Multumesc

Cu stima