avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1876 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA- trainer
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA- trainer

Buna ziua

Poate un PFA care are un certificat de absolvire ca si formator autorizat de CNFPA sa aibe ca domeniu de activitate cursuri de instruire in diverse domenii de activitate?
Multumesc mult
Cel mai recent răspuns: catalindmarin , utilizator 17:49, 18 Iulie 2012
Cum activitatea mentionata nu se afla pe lista activitatilor interzise a fi desfasurate de PFA, se poate.
Multumesc. Exista undeva listat ce are voie un PFA si ce nu?
Exista: [ link extern ]
Multumesc

Cu stima

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa, am organizat cursuri neacreditate. pot fi anulate facturile pe care le-am emis din acest motiv? pauldorin87 pauldorin87 sunt PFA, cod caen 8559- alte forme de invatamant, diploma formator in urma cu un an am organizat niste cursuri neacreditate, avand ca tema implementarea ... (vezi toată discuția)
Cursuri pentru copii si elevi storm007 storm007 Buna ziua, Am un pfa avand ca obiect principal: Activitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul in domeniul IT si ... (vezi toată discuția)
Autorizatie cursuri niotin niotin BUNA, AM SI EU O INTREBARE: CUM POATE O PERSOANA FIZICA AUTORIZATA SA OBTINA AVIZELE SI AUTORIZATIILE NECESARE PENTRU A TINE CURSURI PENTRU INITIERE INTR-UN ... (vezi toată discuția)