Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... documente dosar angajatului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

documente dosar angajatului

Buna ziua.
Va rog mult daca imi poate spune si mie cineva ce documente trebuie sa cuprinda dosarul angajatului ce acte imi trebuie pentru angajat.
Multumesc
Puteti afla informatiile dorite la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
Detalii gasiti si aici:
Dosarul personal al angajatului - cum il intocmesti corect
www.avocatnet.ro/content/art...
MULTUMESC MULT
.