Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Nomenclator diurna externa
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Nomenclator diurna externa

Buna ziua,

Ati putea sa-mi indicati unde as putea gasi nomenclatorul pentru diurna externa legala ?

va multumesc
Vedeti H.G. nr. 518 din 10 iulie 1995 privind unele drepturi si obligatii ale personalului roman trimis in strainatate pentru indeplinirea unor misiuni cu caracter temporar , publicata in M.Of. nr. 154 din 19 iulie 1995, cu modificarile si complerile ulterioare.
[ link extern ]
Aici gasesc pentru Franta diurna in franci unde gasesc modificarile aduse legii?

Multumesc