avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Nomenclator diurna externa
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Nomenclator diurna externa

Buna ziua,

Ati putea sa-mi indicati unde as putea gasi nomenclatorul pentru diurna externa legala ?

va multumesc
Cel mai recent răspuns: EricaNagy , utilizator 12:31, 13 Ianuarie 2009
Vedeti H.G. nr. 518 din 10 iulie 1995 privind unele drepturi si obligatii ale personalului roman trimis in strainatate pentru indeplinirea unor misiuni cu caracter temporar , publicata in M.Of. nr. 154 din 19 iulie 1995, cu modificarile si complerile ulterioare.
[ link extern ]
Aici gasesc pentru Franta diurna in franci unde gasesc modificarile aduse legii?

Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Diurna zilnica deductibila deplasare turcia Cristina Vasile Cristina Vasile Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti cat este diurna zilnica deductibila pentru Turcia si daca mai am bonuri diverse de masa le mai pot deconta pe langa diurna ... (vezi toată discuția)
Diurna externa dupa 1 decembrie 2012 NNorbert NNorbert Buna ziua As vrea sa va intreb cum se calculeaza diurna pt.societatile comerciale in cazul deplasarii in strainatate dupa 01.12.2012 ? Multumesc (vezi toată discuția)
Diurna Radu Marchis Radu Marchis Ma poate ajuta cineva cu conditiile in care se poate acorda diurna pentru deplasare si valoarea ei atat in tara cat si in comunitate. Multumesc (vezi toată discuția)