Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Neacceptare plan reorganziare
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Neacceptare plan reorganziare

O firma aflata in procedura de insolventa (introdusa de administratorul firmei) a realizat un plan de reorganizare care a fost respins de ANAF (creditor majoritar). Imi puteti spune care sunt pasii urmatori in acest caz? se declara falimentul? Multumesc anticipat!
se declara falimentul? Multumesc anticipat!

DA