avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 594 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Neacceptare plan reorganziare
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Neacceptare plan reorganziare

O firma aflata in procedura de insolventa (introdusa de administratorul firmei) a realizat un plan de reorganizare care a fost respins de ANAF (creditor majoritar). Imi puteti spune care sunt pasii urmatori in acest caz? se declara falimentul? Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Adrian Stoica , Practician in insolventa 07:09, 27 Iulie 2012
se declara falimentul? Multumesc anticipat!

DA

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procedura insolventa, etape si pasi alecsandes alecsandes Buna Ziua stimati internauti, Am o problema, iar intelegerea buchiilor lege pentru mine (ca inginer) este dificila. Am tot cautat sa aflu intr-un mod ... (vezi toată discuția)
Diferenta intre termenii insolventa-faliment-procedura simplificata a insolventei. simonapopbarnescu simonapopbarnescu Buna ziua, va rog lamuritima in ceea ce priveste acesti termeni ce au in comun si care este diferenta? Multumesc anticipat. (vezi toată discuția)
Poprire salariu Dula Nicoleta Dula Nicoleta Buna dimineața, Am o firma pe care am inchis-o anul trecut. Am datorie pe firma la banca și îmi opreste din salariul unde lucrez acum. Cum pot baga ... (vezi toată discuția)