Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Invitatie de participare-cerere de oferta
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Invitatie de participare-cerere de oferta

Am publicat pe Seap invitatia de participare.In urma multor solicitari de clarificari la documentatia de atribuire precum si a timpului scurt de a elabora raspunsurile iar operatorii economici nu au timp sa-si elaboreze oferta in timp utilsi in baza art. 72 din OUG nr. 34/2006 s-a decalat data limita de depunere a ofertelor precum si data de deschidere a ofertelor.
Intrebare: Ce trebuie facut pe SEAP pt a modificaca data de mai sus in invitatie?Este de ajuns doar postarea unei clarificari in acest sens in care se stipuleaza noua data?
Va multumesc pt raspuns.
este de ajuns o clarificare...succes!
Multumesc frumos.
Asa am facut
prin publicarea unei erate si nu prin incarcarea unui fisier la rubrica „clarificari”
Erata se poate publica la Anuntul de participare adica la licitatie.
Eu am invitatie de participare adica cerere de oferte.
corect