Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Plata in valuta pentru Targ
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Plata in valuta pentru Targ

O societatea cu rezidenta in Romania doreste sa participeze la unTarg International de Mobila organizat in Romania de o societate cu sediul in Romania.
Poate sa faca plata in valuta catre societatea organizatoare targului? Factura este emisa si in lei si in Euro.

DA.