Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Solutie depozitare gunoi
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Solutie depozitare gunoi

Astept de citiva ani sa se gaseasca o solutie de depozitare a gunoaielor care nu se pot arunca pe ghena de gunoi, in afara blocului. In ghena este spatiu extrem de mic si nu intra. Aveti idee, firmele de salubritate pot furniza solutii de depozitare in afara blocului pentru cutii mari si altele?
Sau ce solutie alta ati aplicat dvs.?
Multumesc.
..........solutia este la primaria orasului dv-stra!Concesiunea serviciului de salubritate!....
Restul tine de operatorul de salubritate autorizat ANRSC care va lua toate masurile!...:sorry: