avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 719 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... declaratii administrator pentru deschiderea insolventei
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

declaratii administrator pentru deschiderea insolventei

Buna seara . imi poate indica cineva unde gasesc pe net modele de declaratii prevazute de art 28 din legea insolventei pentru debitor? sau imi poate trimite cineva vreun model? multumesc mult
Cel mai recent răspuns: Marius Bote , Practician in insolventa 09:34, 4 August 2012
Buna dimineata .
Nu exista exemplare tip .
Cu putina ,,imaginatie " a juristului firmei,sau a administratorului ,acestea se pot redacta in mod corespunzator.
Cu stima,
Marius Bote .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Insolventa srl GeorgeG GeorgeG Buna ziua. Ma puteti ajuta, va rog, cu un model de cerere de deschidere a procedurii insolventei din initiativa debitorului? Ma intereseaza procedura ... (vezi toată discuția)
Insolventa carmen-maria carmen-maria Buna seara tuturor, Sunt interesata in privinta insolventei. Mai exact am o firma x cu contract de franciza. La ora actuala nu imi pot permite sa platesc ... (vezi toată discuția)
Proces verbal de insolvabilitate luciano39ok2007 luciano39ok2007 Finantele prin un proces verbal a declarat insolvabila o firma srl cu datorii la fisc, ce urmeaza dupa? (vezi toată discuția)