Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... declaratii administrator pentru deschiderea insolventei
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

declaratii administrator pentru deschiderea insolventei

Buna seara . imi poate indica cineva unde gasesc pe net modele de declaratii prevazute de art 28 din legea insolventei pentru debitor? sau imi poate trimite cineva vreun model? multumesc mult
Buna dimineata .
Nu exista exemplare tip .
Cu putina ,,imaginatie " a juristului firmei,sau a administratorului ,acestea se pot redacta in mod corespunzator.
Cu stima,
Marius Bote .