Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Scrisoare de garantie bancara
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Scrisoare de garantie bancara

Buna ziua!
Ma poate ajuta cineva cu un model de scrisoare de garantie bancara pentru garantarea unui avans? Au aparut alte modificari (in afara de cele reglementate in NCC) referitoare la scrisorile de garantie? Va intreb pentru ca n-am mai lucrat pana acum cu SGB.
~ Conținut șters la cerere ~