avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 185 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri UE pt apicultura
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri UE pt apicultura

buna ziua .
ma poate ajuta cineva sa imi spuna de unde as putea sa accesez fonduri europene nerambursabile pt. apicultura?nu am alti stupi acum sunt interesat sa incep o "afacere"
ast detali.multumesc
Cel mai recent răspuns: alejandro06 , utilizator 15:53, 17 August 2012
Cititi despre Programul national apicol pentru perioada 2011 – 2013,adresati-va Asociatiei
apicultorilor:
[ link extern ] /
Fonduri europene nu prea mai sunt pana in 2014
multumesc:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri nerambursabile crestere albine kta87 kta87 Buna, as vrea sa accesez fonduri Europene pentru cresterea albinelor si productie de miere. CE fac cum incep? Trebuie sa infiintez un PFA sau un I.I. mentionez ... (vezi toată discuția)
Magazin apicol manug manug Buna ziua.Sunt producator apicol si intentionez sa-mi deschid un magazin cu produse apicole (productie proprie si cumpararea de la alti producatori si ... (vezi toată discuția)
Șantaj pe motiv de ”legea apiculturii” da78n da78n Am moștenit anul trecut 5 familii de albine. Din proprie inițiativă le-am declarat la Registrul Agricol de la Primărie deoarece așa ”e tradiția” în ... (vezi toată discuția)