Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri UE pt apicultura
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri UE pt apicultura

buna ziua .
ma poate ajuta cineva sa imi spuna de unde as putea sa accesez fonduri europene nerambursabile pt. apicultura?nu am alti stupi acum sunt interesat sa incep o "afacere"
ast detali.multumesc
Cititi despre Programul national apicol pentru perioada 2011 – 2013,adresati-va Asociatiei
apicultorilor:
[ link extern ] /
Fonduri europene nu prea mai sunt pana in 2014
multumesc:)