Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... copil major
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

copil major

Buna ziua
Va rog sa-mi spuneti, daca un copil aflat in intretinerea unuia dintre parinti,parintele beneficiaza de deducere la salariu,daca copilul este major dar mai are un an de liceu si apoi merge si la facultate poate sa ramana in intretinerea parintelui ca acesta sa beneficieze de deducere in continuare?
Da!
Toate cele bune!