Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PENSIE ANTICIPATA
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PENSIE ANTICIPATA

CINEVA are 27 ani de munca cu grupe cum se platea inainte dupa codul muncii are virsta de 56 ani la ce virsta poate iesi la pensie anticipat.
Precizati:sexul;luna;anul nasterii;stagiul total de cotizare;anii pe grupe(I sau II)si procentul.
Carp Mircea, utilizator