Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... programul rabla
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

programul rabla

am lasat masina si dosarul cu actele masinii la o firma de fier vechi pentru distrugere si acordarea voucherului de 3800 lei pt programul rabla .Spuneti -mi va rog in cat timp trebuia sa-mi dea firma de fier vechi acel Certificat de distrugere pt a putea face radierea din circulatie a masinii distruse? dar voucherul in cat timp trebuia sa-l primesc dupa radiere?
www.armariotbc@yahoo.com, utilizator