Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Monografie contabila pentru firma de transport
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Monografie contabila pentru firma de transport

Buna ziua
1.ma poate ajuta cineva cu o monografie ctb.pentru o firma de transport + service auto?
2.avasnul pe care il dau soferului pentru combustibil cum il trec in contabilitate?
3.bonurile de combustibil la firma de trasport se deconteaza 100 %?
Va multumesc
Buna ziua. Am ramas surprinsa: cereti monografia ctb pentru o intreaga activitate?!
Pe pagina urmatoare gasiti informatii utile cu privire la aceasta tema:
[ link extern ]
Scz.daca am deranjat dar este tema pentru un examen ,multumesc m-ati ajutat foarte mult.O zi minunata.
nu aveti si bibliografie pentru examen? Nu puteti sa deveniti un viitor specialist, doar cu raspunsurile de pe forum.
O bibliografie ,un curs si niste informati cred ca ma pot ajuta sa devin buna in meseria pe care mi-am ales-o.Multumesc oricum.
"Buna in meseria pe care v-ati ales-o" deveniti invatand si practicand. Ne puteti adresa intrebari in forum atunci cand aveti neclaritati, dar timpul nu ne permite sa predam contabilitate. Partea teoretica, functionalitatea conturilor au un rol esential in practica.