Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... PROMOVARE IN CLASA
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

PROMOVARE IN CLASA

Sunt functionar public la primarie ,sunt licentiat in domeniu ,am facut demersurile pentru promovare in clasa cu studii superioare dar domnul secretar al primariei nu vrea sa semneze pentru legalitate precizez ca primarul este de acord. Ce pot sa fac?
Chiar nu stie nimeni la ce pot sa ma astept?
faceti scris catre domnul secretar sa va comunice de ce nu vrea sa semneze pentru legalitate, probabil considera nelegala promovarea d.voastra in clasa .