avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 469 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate unde gasesc OUG 138/2000?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

unde gasesc OUG 138/2000?

va rog sa mi dati un link OUG 138/2000
Cel mai recent răspuns: Consilier juridic Irina , Consilier juridic 20:45, 18 Septembrie 2012
v-as sugera sa urmariti parcursul legislativ al acestei ordonante pe site-ul Camerei Deputatilor, mai ales ca ea a fost aprobata cu modificari printr-o lege in 2005. Veti gasi acolo si ordonanta, si legea de aprobare in format PDF:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Angajatorul mai poate verifica salariatul la adresa declarata pe parcursul cm-ului? Bianca_GR Bianca_GR Nu gasesc pe nicaeri legea de aprobarea a OUG 36/2010 de modificarea a OUG 158/2005 prin care se prevedea aceasta posibilitate. Mai mult decat atat, pe site-ul ... (vezi toată discuția)
Codul muncii Adriana_84 Adriana_84 Buna ziua, am nevoie de ultima varianta a codului muncii, daca ma poate ajuta cineva cu o varianta pdf, sau un link de unde as putea sa-l descarc... Va ... (vezi toată discuția)
Modificari oug 148/2005 ContSters68307 ContSters68307 Aveti cumva idee unde as putea gasi "draftul" sau in cat timp va fi publicata varianta finala? Mie imi expira cele 126 de zile in 21 decembrie 2008 si vreau sa ... (vezi toată discuția)