Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate unde gasesc OUG 138/2000?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

unde gasesc OUG 138/2000?

va rog sa mi dati un link OUG 138/2000
v-as sugera sa urmariti parcursul legislativ al acestei ordonante pe site-ul Camerei Deputatilor, mai ales ca ea a fost aprobata cu modificari printr-o lege in 2005. Veti gasi acolo si ordonanta, si legea de aprobare in format PDF:
[ link extern ]