Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie invaliditate gradul 3 din MAI
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie invaliditate gradul 3 din MAI

am si eu o intrebare am iesit in luna mai 2012 pensie de invalliditate gradul 3 din politie mai este vreo sansa sa primesc ajutorul ala conform HG 1083/2008 sau salariile compensatorii ca nu ma lamurit nimeni
luati legatura cu un avocat si actionati in judecata
nu prea imi permit am foarte mult la banca din pensie imi ramane decat 200 lei restul e pentru medicamente nu am nici o posibilitate ce sa fac mai repede din pensia de 1200 sotia nu lucreaza astept poate dumnezeu.... si asa nu te mai baga nimeni in seama mam rugat de dl LINCU de la prolex unde am fost inscris degeaba... mam rugat la scmd unde sunt inscris acum degeaba ...toti au zis sa vedem dar nu am primit nici un raspuns concludent de asta vara pana acum mam saturat de toti....