Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... pot sa vand ceva oraganizand o tombola ?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

pot sa vand ceva oraganizand o tombola ?

salutare tuturor.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns la aceasta intrebare ? pot sa vand un bun al firmei organizand o tombola ?

va multumesc
atata timp cat tombola este organizata in conditii legale, da.
Si care sunt conditiile legale?

Multumesc anticipat ;)