avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... pot sa vand ceva oraganizand o tombola ?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

pot sa vand ceva oraganizand o tombola ?

salutare tuturor.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns la aceasta intrebare ? pot sa vand un bun al firmei organizand o tombola ?

va multumesc
Cel mai recent răspuns: Arimus , utilizator 15:17, 19 Februarie 2009
atata timp cat tombola este organizata in conditii legale, da.
Si care sunt conditiile legale?

Multumesc anticipat ;)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vanzare bunuri prin tombola. MihaiAndrei1988 MihaiAndrei1988 Buna ziua, Imi cer scuze daca aceasta intrebare a mai fost adresata insa, in urma cautarii mele pe acest site nu am gasit un raspuns concret. Am cautat pe ... (vezi toată discuția)
Tombola angajati Conducerea firmei lacare lucrez doreste sa organizeze o tombola care sa aiba ca premiu una dintre masinile firmei; care ar fi procedura de urmat ... (vezi toată discuția)
Organizare tombola cu bilet de participare contra cost. premii in bani sau bunuri. Conrad Conrad Buna ziua , As dori sa organizez o tombola la care in urma extragerii la sort sa desemnez castigatorii mai multor premii in bunuri materiale (masina, ... (vezi toată discuția)