Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... masina din EU
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

masina din EU

am o masina inmatriculata pe numele meu in spania si vreau sa ma intorc cu ea in tara. intrebarea e .... Sunt obligat sa o inmatriculez in tara atata timp cat am rezidenta spaniola si masina e pe numele meu? Va multumesc!!!
nu trebuie inmatriculata ro.