Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... modele de fisa postului rigipsar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

modele de fisa postului rigipsar

Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un model de fisa postului pentru montator gips carton si pentru femeie curatenie
Va multumesc pentru timpul acordat!
DIRECTOR GENERAL,

FISA POSTULUI

DENUMIREA POSTULUI: FEMEIE DE SERVICIU
CLASIFICARE COR : 913201
LOCUL DE MUNCA: sediul societatii
COMPARTIMENTUL: administrativ
CERINTELE POSTULUI:
STUDII: scoala generala
SPECIALIZARI: la locul de munca
VECHIME IN SPECIALITATE: 1 an

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI:
- Asigurara curateni generala in birouri si spatiile anexe (grup sanitar, holuri etc) din sediul societatii:
• Aspirara saptamanal mocheta din birouri si holuri;
• Spala si curata zilnic grupul sanitar si asigura materialele igienico-sanitare necesare;
• Sterge praful si lustruieste mobilierul; spala geamurile, usile si corpurile de iluminat;
• Curata saptamanal spatiile de folosinta comuna (holul de intrare, scari, usi, etc).
- Spala si intretine obiectele de uz gospodaresc necesare activitatii de protocol si participa la asigurarea acestei activitati;
- Asigura curatenia si intretinerea obiectelor de inventar din spatiile de cazare aflate in folosinta societatii;
- Asigura multiplicarea la xerox a unor materiale la cererea salariatilor din serviciile functionale;
- Respecta regulamentul de ordine interioara;
- Respecta si indeplineste cu strictete normele PSI si de protectie a muncii;
- Indeplineste si alte sarcini dispuse de seful ierarhic si directorul general.

RELATII DE MUNCA:
- Ierarhice: seful compartimentului administrativ
- Functionale: compartimentul secretariat si financiar

INTOCMIT: TITULARUL POSTULUI
Inspector resurse umane __________________________
Luat la cunostiinta:
Data:
Semnatura

www.avocatnet.ro/content/for...
aveti aici o fisa a postului pentru zugrav, o adaptati un pic.