Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... va rog sa ma ajutati cu aceste modele de cereri in ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

va rog sa ma ajutati cu aceste modele de cereri in procesul penal

-proces verbal de prezentare a materialului de urmarire penala
-ordonanta de admitere a cererilor noi formulate de inculpat
-ordonanta de respingere a cererilor noi formulate de inculpat
-referate de terminare a urmaririi penale

Multumesc foarte mult
adresa de mail dreptlucrari@yahoo.com
Doana Simona, Consultant credite si finantari
Incercati in carti de specialitate ... sau folositi codul de procedura penala - unde sunt mentionate toate informatiile de care aveti nevoie pentru a le concepe dv