Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Marfa expirata
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Marfa expirata

Buna ziua
Avem o unitate cu activitate de comerti cu amanuntul si comercializam produse de origine animala (salate cu pui ambalat ) si va rog sa-mi ajutati cu conditiile in care permit normele sanitar veterinare privind depozitarea acestor produse de origine animala EXPIRATE (deseuri) pana la ridicarea acestora de catre producator.
Defapt care sunt conditiile pe care trebuie sa indeplineasca unitatea privind depozitarea deseurilor de origina animala?
Multumesc

Ar fi foarte bine daca ati intreba direct la o directie sanitar-veterinara
~ Conținut șters la cerere ~