Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire teren extravilan
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire teren extravilan

Mostenitor teren extravilan nu poate obtine identificarea efectiva a loturilor. Cui ar trebui sa se adreseze ?
Puteti afla mai multe informatii cautand vecinii terenului respectiv sau la Primaria UAT-ului unde se afla terenul.