avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere Magistratura ianuarie 2013
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere Magistratura ianuarie 2013

Oare se mai sustine o sesiune pentru cei cu vechime 5 ani in cursul lunii februarie 2013, dupa cum tot circula zvonuri?
Superb!!!! A mai aparut si 292!!! In seara asta o sa merg la culcare cat mai tarziu, sa nu cumva sa ratez vreo aparitie....
Julia79 a scris:

Superb!!!! A mai aparut si 292!!! In seara asta o sa merg la culcare cat mai tarziu, sa nu cumva sa ratez vreo aparitie....

===================================================================
da, al 5-lea pe azi !
pana la miezul noptii mai e timp :D

multumesc Julia79, de-acu stiu unde sa ma uit :)
S-au publicat toate!
Felicitari tuturor! Sa fie intr un ceas bun!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere sng 2013 DahliaNoir DahliaNoir Executivul a aprobat marti, 30.10.2012, in cadrul sedintei de guvern, proiectul de Hotarare pentru modificarea Hotararii Guvernului nr. 652/2009 privind ... (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2014 IM12 IM12 am creat acest grup tocmai pentru a separa pe cei care dau direct pe post cu cei care dau la INM. Cred ca ne ajuta pe toti o asemenea diferentiere, ... (vezi toată discuția)
Admitere sng 2015 Patricia_ Patricia_ Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz: (vezi toată discuția)