avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 218 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere Magistratura ianuarie 2013
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere Magistratura ianuarie 2013

Oare se mai sustine o sesiune pentru cei cu vechime 5 ani in cursul lunii februarie 2013, dupa cum tot circula zvonuri?
kozzroda a scris:

eu nu gasesc...


==============================================================

...ai gasit, esti printre cei 11 ?

Julia79 a scris:

Pe www.monitoruloficial.ro la rubrica "e-monitor". Selectezi data care te intereseaza din calendar si te uiti la partea I. A mai aparut astazi un monitor - nr 291 - dar nu contine si decretele noastre.

=============================================================

wow, sper ca nu mai apare vreun monitor pe la 10...:D
A mai aparut un monitor, dar nu priveste pe niciunul dintre noi. E posibil ca, pentru unii, decretele sa fie publicate astazi, iar pentru ceilalti, maine sau poimaine?
Ultima modificare: Miercuri, 22 Mai 2013
dannn, utilizator
dannn a scris:

A mai aparut un monitor, dar nu priveste pe niciunul dintre noi. E posibil ca, pentru unii, decretele sa fie publicate astazi, iar pentru ceilalti, maine sau poimaine?

===================================================================

da, s-a mai intamplat sa se publice fractionat, in mai multe zile
artax a scris:

kozzroda a scris:

eu nu gasesc...


==============================================================

...ai gasit, esti printre cei 11 ?



===========================================================
@ kozzroda

rectific, mi-am amintit ca esti la jud Saveni, cei 11 sunt procurori
probabil maine restul

Alte discuții în legătură

Admitere sng 2013 DahliaNoir DahliaNoir Executivul a aprobat marti, 30.10.2012, in cadrul sedintei de guvern, proiectul de Hotarare pentru modificarea Hotararii Guvernului nr. 652/2009 privind ... (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2014 IM12 IM12 am creat acest grup tocmai pentru a separa pe cei care dau direct pe post cu cei care dau la INM. Cred ca ne ajuta pe toti o asemenea diferentiere, ... (vezi toată discuția)
Admitere sng 2015 Patricia_ Patricia_ Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz: (vezi toată discuția)