Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere Magistratura ianuarie 2013
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere Magistratura ianuarie 2013

Oare se mai sustine o sesiune pentru cei cu vechime 5 ani in cursul lunii februarie 2013, dupa cum tot circula zvonuri?
kozzroda a scris:

eu nu gasesc...

==============================================================

...ai gasit, esti printre cei 11 ?

Julia79 a scris:

Pe www.monitoruloficial.ro la rubrica "e-monitor". Selectezi data care te intereseaza din calendar si te uiti la partea I. A mai aparut astazi un monitor - nr 291 - dar nu contine si decretele noastre.

=============================================================

wow, sper ca nu mai apare vreun monitor pe la 10...:D
A mai aparut un monitor, dar nu priveste pe niciunul dintre noi. E posibil ca, pentru unii, decretele sa fie publicate astazi, iar pentru ceilalti, maine sau poimaine?
dannn, utilizator
dannn a scris:

A mai aparut un monitor, dar nu priveste pe niciunul dintre noi. E posibil ca, pentru unii, decretele sa fie publicate astazi, iar pentru ceilalti, maine sau poimaine?

===================================================================

da, s-a mai intamplat sa se publice fractionat, in mai multe zile
artax a scris:

kozzroda a scris:

eu nu gasesc...

==============================================================

...ai gasit, esti printre cei 11 ?

===========================================================
@ kozzroda

rectific, mi-am amintit ca esti la jud Saveni, cei 11 sunt procurori
probabil maine restul