Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere Magistratura ianuarie 2013
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere Magistratura ianuarie 2013

Oare se mai sustine o sesiune pentru cei cu vechime 5 ani in cursul lunii februarie 2013, dupa cum tot circula zvonuri?
Hristos a inviat! Am sunat si eu azi la inm la formare profesionala si mi s-a spus ca astazi se va posta o informare pe inm-lex.ro cu privire la modulele de pregatire-locatie,iperioade si alte detalii.
Hristos a inviat!
INM a publicat repartizarea pe grupe pentru formarea profesionala.
qazzaqu, utilizator
am vazut si eu anuntul cu repartizarea grupelor...
gresesc eu sau au fost doar 20 locuri la procurori si nu 24:O ca in tabelul cu grupele? si 35 dee judecatori si nu 36?:O?? plus ca este o greseala in anuntul privind data cand se poate face cazarea....:O
Acelasi lucru m-a nedumerit si pe mine ...

numele celor care sunt in plus nu provin din cei situati dupa locul 55 in concursul din 2013
probabil , au fost admisi in alta sesiune , si nu au facut cursul