avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere Magistratura ianuarie 2013
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere Magistratura ianuarie 2013

Oare se mai sustine o sesiune pentru cei cu vechime 5 ani in cursul lunii februarie 2013, dupa cum tot circula zvonuri?
Hristos a inviat! Am sunat si eu azi la inm la formare profesionala si mi s-a spus ca astazi se va posta o informare pe inm-lex.ro cu privire la modulele de pregatire-locatie,iperioade si alte detalii.
Hristos a inviat!
INM a publicat repartizarea pe grupe pentru formarea profesionala.
Ultima modificare: Miercuri, 8 Mai 2013
qazzaqu, utilizator
am vazut si eu anuntul cu repartizarea grupelor...
gresesc eu sau au fost doar 20 locuri la procurori si nu 24:O ca in tabelul cu grupele? si 35 dee judecatori si nu 36?:O?? plus ca este o greseala in anuntul privind data cand se poate face cazarea....:O
Acelasi lucru m-a nedumerit si pe mine ...

numele celor care sunt in plus nu provin din cei situati dupa locul 55 in concursul din 2013
probabil , au fost admisi in alta sesiune , si nu au facut cursul

Alte discuții în legătură

Admitere sng 2013 DahliaNoir DahliaNoir Executivul a aprobat marti, 30.10.2012, in cadrul sedintei de guvern, proiectul de Hotarare pentru modificarea Hotararii Guvernului nr. 652/2009 privind ... (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2014 IM12 IM12 am creat acest grup tocmai pentru a separa pe cei care dau direct pe post cu cei care dau la INM. Cred ca ne ajuta pe toti o asemenea diferentiere, ... (vezi toată discuția)
Admitere sng 2015 Patricia_ Patricia_ Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz: (vezi toată discuția)