Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Informatii despre locul de munca al unei persoane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Informatii despre locul de munca al unei persoane

Exista posibilitatea de a afla unde este angajata o persoana cu Contract de Munca? Daca da, unde ma pot adresa?
Nu cred ca aveti cum sa aflati asa ceva...
Nu exista aceasta posibilittae pentru terte persoane .. numai anumite institutii pot afla asa ceva de la ITM , si anume: Politia , Parchetul , Instantele de judecata si Exceutorii judecatoresti ...
Multumesc mult pentru raspuns.