Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Acreditare atestat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Acreditare atestat

Buna ziua, as vrea sa stiu daca o persoana fizica autorizata poate sa obtina pentru certificatele eleiberate acreditare de la Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei. Va multumesc.
Nu ati specificat pentru ce fel de certificate doriti acreditarea.
Acreditarile difera in functie de ceea ce doriti: ex. acreditare laboratoare / cercetare (Ministerul Educatiei si Cercetarii), cursuri (eliberat de Ministerul Muncii si Educatiei), de mediu (Ministerul Mediului si gospodaririi apelor) etc.