Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract de comodat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract de comodat

contractul de comodat se inregistreaza? daca da, unde?
nu se inregistreaza.
Depinde la ce-l veti folosi... Nu primeste numar de inregistrare nicaieri, dar este depus la registru pentru sediu sau punct de lucru.... In schimb poate fi incsris in Cartea Funciara in anumite conditii.....
leuca_luminita, utilizator
contractul de comodat o sa-l depun la Agentia Nationala de Mediu pentru avizul de mediu
La Mediu e fara inscrierea din CF.. mergeti linistita