Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Plata Daune Morale
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Plata Daune Morale

Am fost implicat intr-un proces penal pentru lovire si alte violente, proces care s-a incheiat cu 2 ani cu suspendare. In urma careia trebuiau platite daune morale celui care ne-a acuzat. Termenul platii acestor daune a expirat, si am primit o scrisoare , in care suntem rechemati in instanta, banuiesc pentru ca nu am citit scrisoarea sau citatia. Eu fiind plecat din localitate. Ce se poate intampla ?
~ Conținut șters la cerere ~