Forum Discuţii diverse Cultură generală Larry Hagman n. 21 septembrie 1931 - d. 23 noiembrie ...
Discuție deschisă în Cultură generală

Larry Hagman n. 21 septembrie 1931 - d. 23 noiembrie 2012

Actorul principal din celebrul serial „Dallas“ Larry Hagman a murit, vineri, după o grea suferință, la vârsta de 81 de ani.

A fost foarte cunoscut pentru rolul său J. R. Ewing în filmul serial Dallas, rol pe care l-a interpretat în perioada 1978-1991.

[ link extern ]

~ Conținut șters la cerere ~
Dumnezeu sa il odihneasca !
Fiecare actor,fiecare om ,lasa in urma sa ,amintiri care nu pot fi inlocuite,mai ales de catre cei apropiati
Dumnezeu sa-l odihneasca.
Trecutul nostru pleaca odata cu ei, cei care ne-au colorat zilele gri dar,... sa-i insotim cu gandul nostru bun pe drumul catre marea de liniste si pace...
:bow: