avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 589 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Cultură generală Larry Hagman n. 21 septembrie 1931 - d. 23 noiembrie ...
Discuție deschisă în Cultură generală

Larry Hagman n. 21 septembrie 1931 - d. 23 noiembrie 2012

Actorul principal din celebrul serial „Dallas“ Larry Hagman a murit, vineri, după o grea suferință, la vârsta de 81 de ani.

A fost foarte cunoscut pentru rolul său J. R. Ewing în filmul serial Dallas, rol pe care l-a interpretat în perioada 1978-1991.

[ link extern ]

Cel mai recent răspuns: Laura Ciobeica , moderator 10:33, 25 Noiembrie 2012
~ Conținut șters la cerere ~
Dumnezeu sa il odihneasca !
Fiecare actor,fiecare om ,lasa in urma sa ,amintiri care nu pot fi inlocuite,mai ales de catre cei apropiati
Dumnezeu sa-l odihneasca.
Trecutul nostru pleaca odata cu ei, cei care ne-au colorat zilele gri dar,... sa-i insotim cu gandul nostru bun pe drumul catre marea de liniste si pace...
:bow:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sergiu nicolaescu (aprilie 1930-ianuarie 2013) Ceausescu Liliana - Birou de Mediator Ceausescu Liliana - Birou de Mediator Pe 12 decembrie, Sergiu Nicolaescu spunea de la tribuna Senatului: \\"Mai am putini ani de trait si mi-am dorit sa-i termin in profesia mea, pentru acest lucru ... (vezi toată discuția)
Ramas bun, george alimanescu Alin Popescu Alin Popescu Este prima data cand deschid un astfel de topic pe Forumul Avocatnet.ro si mi-as dori sa fie si ultima data. Am aflat de pe ... (vezi toată discuția)