Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... concediu de odihna
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

concediu de odihna

Daca un functionar public a efectuat anul trecut un numar de zile de concediu de odihna mai mare decat i se cuvenea, zilele efectuate in plus se retin din concediul de anul acesta?
cum adica? in mod normal, functionarul public, ar trebui cercetat disciplinar pentru absente nemotivate de la serviciu.... :)