Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Curs obligatoriu SSM
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Curs obligatoriu SSM

Buna ziua!

As dori sa stiu daca pentru postul de responsabil SSM, cursul de gestionare a substantelor periculoase face parte din categoria cursurilor obligatorii.
Am citit prevederile legii 319/2006, dar ma intereseaza cazul concret.

Va multumesc!
jacquelline, utilizator
Va multumesc mult!