Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drepturi de autor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drepturi de autor

Buna ziua,

Am pe cineva ce doreste sa scrie o carte si doreste sa stie cum se procedeaza cu drepturile de autor. Cum poate obtine ea drepturile de autor asupra ei pentru a putea face ulterior contract cu editura.

Multumesc!
cristid89, utilizator
Cititi acest topic :
www.avocatnet.ro/content/for...