avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 581 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... scoala profesionala
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

scoala profesionala

buna seara,
am si eu o intrebare despre scoala profesionala
Am absolvit scoala profesionala de zidari dar nu am terminato imi mai lipsea 3 luni ca sa dau examenul de a 10-a.
ce-ia ce as vrea sa stiu ,e ca ce este clasificata aceasta scoala ?

Cel mai recent răspuns: Cezar augustin Dinu , Avocat 19:53, 9 Decembrie 2012
Inseamna ca nu ati absolvit Scoala profesionala.
ca o scoala neterminata

[Editat - pct. 2.6 din Regulament: ''Poti apela la functia de citare dintr-un mesaj anterior al altui utilizator cu conditia ca acest citat sa nu se afle pe aceeasi pagina si sa fie doar fragmentul la care te referi. Te rugam sa nu exagerezi cu citarea intregului mesaj daca nu e necesar.'' Multumesc pentru intelegere]
Ultima modificare: Duminică, 9 Decembrie 2012
Ares-3, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reclamatie impotriva unei scoli de soferi jacquelline jacquelline As dori sa stiu care este institutia care verifica corectitudinea modului de desfasurare a activitatilor specifice scolilor de soferi (de exemplu din punct de ... (vezi toată discuția)
Buna - reintregire familie in austria dianadia dianadia Buna.sunt o mamica cu 7 copii.Eu si sotul muncesc in Austria.As dori sa sa aduc si copii.Dar nu stiu de unde sa incep.unde as gasi o chirie..specific sunt in ... (vezi toată discuția)
Avertisment user @ondino Cornel  Vasile Cornel Vasile Userul @ondino primeste avertisment . Avertimentului il primeste pentru ca in ciuda atentionarii repetate continua sa citeze in mod inutil, ceea ce inseamna ... (vezi toată discuția)