Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... scoala profesionala
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

scoala profesionala

buna seara,
am si eu o intrebare despre scoala profesionala
Am absolvit scoala profesionala de zidari dar nu am terminato imi mai lipsea 3 luni ca sa dau examenul de a 10-a.
ce-ia ce as vrea sa stiu ,e ca ce este clasificata aceasta scoala ?

Inseamna ca nu ati absolvit Scoala profesionala.
ca o scoala neterminata

[Editat - pct. 2.6 din Regulament: ''Poti apela la functia de citare dintr-un mesaj anterior al altui utilizator cu conditia ca acest citat sa nu se afle pe aceeasi pagina si sa fie doar fragmentul la care te referi. Te rugam sa nu exagerezi cu citarea intregului mesaj daca nu e necesar.'' Multumesc pentru intelegere]
Ares-3, moderator