Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna - reintregire familie in Austria
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna - reintregire familie in Austria

Buna.sunt o mamica cu 7 copii.Eu si sotul muncesc in Austria.As dori sa sa aduc si copii.Dar nu stiu de unde sa incep.unde as gasi o chirie..specific sunt in zona Gleisdorf cu munca.As dorii un sfat tinand cont si de faptul ca nu stim limba decat foarte putin.Am gadid ca daca putem rezolva acum pe timpul vacantei.Va multumesc anticipat.
Ar trebui sa contactati o agentie imobiliara de acolo.

[Editat - 2.8 din Regulament: Poti apela la functia de citare dintr-un mesaj anterior al altui utilizator cu conditia ca acest citat sa nu se afle pe aceeasi pagina si sa fie doar fragmentul la care te referi. Te rugam sa nu exagerezi cu citarea intregului mesaj daca nu e necesar.]
Ares-3, moderator