Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ref.la Ordin 429/112/471 din 2010 privind concediile ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ref.la Ordin 429/112/471 din 2010 privind concediile medicale -Politia medicala

Buna ziua,
doresc sa aflu daca Ordinul nr.429/112/471 din 2010
al Ministrului Sănătăţii, al Ministrului Administraţiei şi Internelor şi al preşedintelui Casei Naţionale de Asigurări de Sănătate pentru aprobarea Normelor de aplicare a prevederilor art. 51 alin. (31) din Ordonanţa de urgenţă a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile şi indemnizaţiile de asigurări sociale de sănătate, a fost abrogat si daca da, care este actul normativ? Multumesc anticipat

Actul respectiv este inca in vigoare...
Ordinul este inca in vigoare ...
Circulau niste zvonuri ca s-ar fi abrogat ...
Va multumesc !
Nu exista asa ceva ..este vorba despre un proiect. ... Proiect de Lege privind aprobarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr.36/2010 pentru modificarea şi completarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr.158/2005 privind concediile şi indemnizaţiile de asigurări sociale de sănătate
Multumesc din nou pt.informatii.